perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në bjellorusisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): актыўнасць, чыннасць, дзейнасць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në bjellorusisht, актыўнасць në shqip
aktivitet në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

hekur tek kap verde mini pishinë