perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në bjellorusisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): лядоўнік
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht akullnajë, akullnajë në bjellorusisht, лядоўнік në shqip
akullnajë në bjellorusisht