perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në bjellorusisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (9): бок, каля, ля, поплеч, абза, бераг, край, кант, старонка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht anë, anë në bjellorusisht, бок në shqip
anë në bjellorusisht