perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në bjellorusisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (9): антычны, антычнасць, старадаўні, старажытны, стары, даўнейшы, даўні, старасвецкі, гістарычны
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në bjellorusisht, антычны në shqip
antik në bjellorusisht