perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në bjellorusisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (11): рабiць, рабіць, адбыцца, выконваць, выпрацоўваць, вырабатывать, вырабляць, праводзіць, падрыхтоўваць, ствараць, зрабіць
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht bëj, bëj në bjellorusisht, рабiць në shqip
bëj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

adoptim media ltd shteti web