perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në bjellorusisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): клясці, праклінаць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht betohem, betohem në bjellorusisht, клясці në shqip
betohem në bjellorusisht