perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në bjellorusisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): бібліятэка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht bibliotekë, bibliotekë në bjellorusisht, бібліятэка në shqip
bibliotekë në bjellorusisht