perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në bjellorusisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (6): бяседа, гутарка, аб, адносна, без, размова
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht bisedë, bisedë në bjellorusisht, бяседа në shqip
bisedë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

tokë për shitje