perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në bjellorusisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): камерсант, гандлёвы, купец, пакупец, пакупнік
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në bjellorusisht, камерсант në shqip
biznesmen në bjellorusisht