perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në bjellorusisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): цеста, грошы, срэбра
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht brumë, brumë në bjellorusisht, цеста në shqip
brumë në bjellorusisht