perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në bjellorusisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (6): абза, бераг, край, кант, губа, туба
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht buzë, buzë në bjellorusisht, абза në shqip
buzë në bjellorusisht