perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dasmë në bjellorusisht

Fjalë: dasmë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): вяселле, шлюб, щлюб
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht dasmë, dasmë në bjellorusisht, вяселле në shqip
dasmë në bjellorusisht