perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dekor në bjellorusisht

Fjalë: dekor (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): убіранне, упрыгожванне
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht dekor, dekor world, dekor tirana, dekor sinks, dekor plus refills, dekor plus, dekor në bjellorusisht, убіранне në shqip
dekor në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

zbritje ne teg kam mall madh resort