perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në bjellorusisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): авечка, баран
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në bjellorusisht, авечка në shqip
dele në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

në shkollë profesor sahetapy