perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në bjellorusisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): пакой, мірны, аддача, стаўлянне, умяшчэнне
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht dhomë, dhomë në bjellorusisht, пакой në shqip
dhomë në bjellorusisht