perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në bjellorusisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): імклівасць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht dhunë, dhunë në bjellorusisht, імклівасць në shqip
dhunë në bjellorusisht