perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në bjellorusisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): дар, падарунак, талент, прысутны
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht dhuratë, dhuratë në bjellorusisht, дар në shqip
dhuratë në bjellorusisht