perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në bjellorusisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (7): дрэва, лес, драўляны, застылы, нерухомы, драўніна, драўняны
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në bjellorusisht, дрэва në shqip
dru në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

sef duraj dramë shqip