perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në bjellorusisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (11): паказ, высяканне, лепка, маляванне, падаванне, паказванне, прывядзенне, прыстаўленне, рысаванне, лекцыя, выстаўка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht ekspozitë, ekspozitë në bjellorusisht, паказ në shqip
ekspozitë në bjellorusisht