perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

elefant në bjellorusisht

Fjalë: elefant (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): слон
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht elefant, elephant wiki, elephant toothpaste, elephant tattoo meaning, elephant man, elephant games, elefant në bjellorusisht, слон në shqip
elefant në bjellorusisht