perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në bjellorusisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (6): духмянасць, смурод, нюх, вецер, вон, пах
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht erë, erë në bjellorusisht, духмянасць në shqip
erë në bjellorusisht