perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në bjellorusisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): наклейка, этыкетка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht etiketë, etiketë në bjellorusisht, наклейка në shqip
etiketë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

zbritje ne teg pooth kalan lufthansa