perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

faj në bjellorusisht

Fjalë: faj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): віна
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht faj, fsj now, fha loan, faj portal, faj minushja, faj loans, faj në bjellorusisht, віна në shqip
faj në bjellorusisht