perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në bjellorusisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): злачынец, віноўнік
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në bjellorusisht, злачынец në shqip
fajtor në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

vjell facebook