perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në bjellorusisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): зарабляць, заслугоўваць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht fitoj, fitoj në bjellorusisht, зарабляць në shqip
fitoj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

caji i gjelbër suva city council