perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në bjellorusisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): матыль
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në bjellorusisht, матыль në shqip
flutur në bjellorusisht