perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në bjellorusisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): барыла, бочачка
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht fuçi, fuçi në bjellorusisht, барыла në shqip
fuçi në bjellorusisht