perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në bjellorusisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (8): бура, навала, навальнiца, навальніца, шторм, прыпадак, прыступ, штурм
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht furtunë, furtunë në bjellorusisht, бура në shqip
furtunë në bjellorusisht