perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në bjellorusisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): нажніцы, ножанкі, ножнiцы
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht gërshërë, gërshërë në bjellorusisht, нажніцы në shqip
gërshërë në bjellorusisht