perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në bjellorusisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): палец
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht gisht, gisht në bjellorusisht, палец në shqip
gisht në bjellorusisht