perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në bjellorusisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): шэсцьдзесят
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në bjellorusisht, шэсцьдзесят në shqip
gjashtëdhjetë në bjellorusisht