perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në bjellorusisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): калена
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në bjellorusisht, калена në shqip
gju në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

this is noizy kujdes nga qepa