perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në bjellorusisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): жаноцкі, жаночы, жанчына, зона, жонка
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në bjellorusisht, жаноцкі në shqip
grua në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

puth jattan de fletë dafne