perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në bjellorusisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): блок, куча
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në bjellorusisht, блок në shqip
grumbull në bjellorusisht