perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në bjellorusisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): гурт, натоўп, група
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në bjellorusisht, гурт në shqip
grup në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

nuk pranoj mbaj sukro manastir kovilj