perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grusht në bjellorusisht

Fjalë: grusht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): прыгаршчы, кулак
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht grusht, grusht shteti wikipedia, grusht shteti 1998, grusht shteti, grusht ne tirane, grusht ne rusi, grusht në bjellorusisht, прыгаршчы në shqip
grusht në bjellorusisht