perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në bjellorusisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): храбры, мужны, адважны, смелы
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në bjellorusisht, храбры në shqip
guximtar në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

kujtim leka 2014 dru fires