perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në bjellorusisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): халадок, цень
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në bjellorusisht, халадок në shqip
hije në bjellorusisht