perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në bjellorusisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): далікатны, лёгкi, тонкi, тонкі, рэдкі
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht hollë, hollë në bjellorusisht, далікатны në shqip
hollë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

rend lake poni trëndafil djall site