perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në bjellorusisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): губіць, губляць, згубiць, нішчыць, траціць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në bjellorusisht, губіць në shqip
humbas në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

mendje e shendoshe rini crew yks