perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në bjellorusisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): асабісты, чисты
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në bjellorusisht, асабісты në shqip
individual në bjellorusisht