perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në bjellorusisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): індустрыя, прамысловасць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në bjellorusisht, індустрыя në shqip
industri në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

histori me te qime zezak ne kosove