perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në bjellorusisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): не, няма
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në bjellorusisht, не në shqip
jo në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

ahur oü trup i bukur se ndaloj