perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në bjellorusisht

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): во, вось, вот, тут
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht këtu, këtu në bjellorusisht, во në shqip
këtu në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

gjellë me arra zë mobile