perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në bjellorusisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): грызці, лузаць, лушчыць, кусаць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht kafshoj, kafshoj në bjellorusisht, грызці në shqip
kafshoj në bjellorusisht