perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në bjellorusisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): галава, галова, загаловак
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht kokë, kokë në bjellorusisht, галава në shqip
kokë në bjellorusisht