perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në bjellorusisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (10): даводзіць, даказваць, дамазваць, даносіць, рабiць, аддаваць, завяшчаць, распараджацца, забараняць, наказваць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht komandoj, komandoj në bjellorusisht, даводзіць në shqip
komandoj në bjellorusisht