perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në bjellorusisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): гузiк, гузік
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht kopsë, kopsë në bjellorusisht, гузiк në shqip
kopsë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

hauz khas village bukuri natyrore