perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në bjellorusisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): капітал, вярхоўны, асноўны
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në bjellorusisht, капітал në shqip
kryesor në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

oborr shtepie granbull smogon