perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në bjellorusisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (9): вярцець, круціць, варочаць, варочанне, вярчэнне, заварот, кручэнне, паварот, адхіляць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht kthej, kthej në bjellorusisht, вярцець në shqip
kthej në bjellorusisht